מכתב ברוכים הבאים

עמיתים יקרים,

ברוכים הבאים !


לאחר שנה מרובת טלטלות, אנו שמחים להזמינכם לכנס השנתי השמיני של איגוד רופאי העיניים בישראל, שיתקיים באופן מקוון, בתאריך 11 לנובמבר 2020.

בחודש יוני 2019 נערך הכנס השנתי השביעי של האיגוד שהפך להצלחה גדולה ולמעשה היה לאחד הכנסים הגדולים ברפואת עיניים בישראל אי פעם, עם כ- 1200 משתתפים ומתוכם כ- 600 רופאי עיניים. בנוסף, השתתפו בכנס נציגים של 40 חברות באחת מתערוכות הציוד והפארמה הגדולות ברפואת עיניים בארץ.

השנה התכוונו לציין בחגיגיות את שנת 20:20 לאור המשמעויות הרבות שלה לעוסקים בבריאות העיניים, ולקיים כנס גדול אף יותר מקודמו. לאור מגפת הקורונה העולמית, שלא פסחה גם עלינו, נדחה הכנס מיולי לאוקטובר, ולאור המצב הנוכחי הוחלט לקיימו במתכונת וירטואלית – בנובמבר.
  
הכנס השנה יהיה וירטואלי וחד-יומי, ויהיה בו דגש על הצגת עבודות מחקר של רופאי עיניים מכלל המחלקות והקהילה. מעבר לססיות החוגים השונים, תתקיימנה גם ססיית מליאה מיוחדת, ססיית "רפיד פייר" וססיות לתחומים הנלווים. 

הכנס יכלול גם תערוכה של חברות מתעשיית רפואת העיניים המשתפות עמנו פעולה לאורך כל הדרך במטרה לקדם את רפואת העיניים והחינוך האופתלמולוגי בישראל, שתהיה גם כן במתכונת וירטואלית.

לאור המתכונת, ההרשמה לכנס השנה תהיה בחינם! תוכנית הכנס וקישור לרישום יופצו בעתיד הקרוב.

נשמח לראותכם בכנס מעניין וייחודי.

  


  פרופ' ענת לבנשטיין                             פרופ' אלעד מויסייב

 יו"ר איגוד רופאי העיניים                            יו"ר ועדת הכנסים של האיגוד